Oto logo strony. Piękne ono jest

Mieszkania SIM - nabór

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków o najem lokali mieszkalnych w budynku wielolokalowym przy ulicy Północnej 8 w Sulechowie, który jest budowany w ramach inwestycji zlokalizowanych w Sulechowie, realizowanych przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową Sulechów spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (SIM Sulechów sp. z o.o.).

Będzie to budynek czterokondygnacyjny z 28 lokalami mieszkalnymi. Mieszkania będą przygotowane w standardzie do zamieszkania. Planowany termin oddania do użytkowania to grudzień 2025 r.

Więcej informacji: https://www.bip.sulechow.pl/bipkod/37611715

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności