Kolejna edycja akcji "Świąteczny Stół Pajacyka"
W piątek 6 grudnia odbędzie się kolejna edycja „Świątecznego Stołu Pajacyka”! Tego dnia właściciele lokali gastronomicznych przekazują 10% dziennego obrotu, aby pomóc dzieciom i młodzieży z całej Polski.
Polska Akcja Humanitarna zaprasza wszystkich właścicieli restauracji, barów i kawiarni do włączenia się w pomoc!
Jeden dzień, setki lokali gastronomicznych i bardzo prosty sposób na pomaganie najmłodszym. Od 23 lat Świąteczny Stół Pajacyka gromadzi tych, którzy chcą dać coś z siebie innym, jednocześnie zapraszając do wspólnej uczty. To dopiero początek, ale do akcji już zgłosiło się ponad 200 lokali gastronomicznych z całego kraju. W zeszłym roku w Świątecznym Stole Pajacyka uczestniczyło 265 lokali, zaś przez wszystkie lata zebrano zawrotną kwotę 1,4 mln zł na pomoc dzieciom i młodzieży w Polsce!

