Nabór wniosków o najem lokali mieszkalnych w drugim budynku wielolokalowym przy ulicy Północnej w Sulechowie
Szanowni Państwo,
informujemy, że 20 maja 2026 r. rozpoczynamy nabór wniosków o najem lokali mieszkalnych w drugim budynku wielolokalowym przy ulicy Północnej w Sulechowie, który jest budowany w ramach inwestycji zlokalizowanych w Sulechowie, realizowanych przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową Sulechów Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością (SIM Sulechów Sp. z o.o.).
Będzie to budynek czterokondygnacyjny z 28 lokalami mieszkalnymi. Mieszkania będą przygotowane w standardzie do zamieszkania. Każde z mieszkań będzie miało dostęp do balkonu oraz komórki lokatorskiej, a komunikację w bloku ułatwi winda. Planowany termin oddania do użytkowania to październik 2027 roku.
Nabór będzie prowadzony w dniach od 20 maja 2026 r. do 12 czerwca 2026 r.
Zapraszamy do udziału w naborze !
Druk wniosku będzie dostępny od 11 maja 2026 r.:
· w Urzędzie Miejskim Sulechów, w Biurze Obsługi Interesanta pok. 002,
· na stronie internetowej Gminy Sulechów pod adresem: www.sulechow.pl
· w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Sulechów pod adresem: www.bip.sulechow.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 68 385 11 37 (Wydział Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa Urzędu Miejskiego Sulechów).
Burmistrz Sulechowa
(-) Wojciech Sołtys

