Ogłoszenie w sprawie sprzedaży węgla w Gminie Sulechów
W związku z przystąpieniem przez gminę Sulechów do sprzedaży końcowej paliwa stałego z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych informuję, że od dnia 11 maja 2023 r. rozpoczęliśmy przyjmowanie nowych wniosków o zakup preferencyjny węgla w 2023 r., a ich nabór będzie trwał do 30 czerwca 2023 r. lub do wyczerpania ilości węgla przeznaczonego do sprzedaży końcowej.
Do sprzedaży końcowej gmina przeznacza następujące ilości węgla:
- orzech – 23 t.
- groszek – 8 t.
- miał – 3,5 t.
Informujemy również, że niezależnie czy uprawniony mieszkaniec zakupił już węgiel w ilości maksymalnej przewidzianej ustawą, będzie mógł zakupić dodatkową ilość węgla bez ograniczeń ilościowych.

