Oto logo strony. Piękne ono jest
Powróć do: Rok 2024

Doposażenie jadalni w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie

Dotacja celowa z budżetu państwa na realizację modułu 3 wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”

Beneficjentem projektu jest Gmina Sulechów. Wniosek o dofinansowanie złożono 22.04.2024 r. w Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. Umowę z Wojewodą Lubuskim podpisano 26.06.2024 r.

Przewidywany termin realizacji zadania do końca 2024 r.

Szacunkowy koszt zadania 31 250 zł, dotacja celowa 25 000 zł, wkład własny 6 250 zł.

Celem realizacji zadania jest dokonanie doposażenia lub poprawy standardu pomieszczenia przeznaczonego do spożywania posiłków (jadalni), w szkole w której funkcjonuje wyłącznie jadalnia.

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Sulechowie wykonano remont jadalni oraz zakupiono wyposażenie miejsca spożywania posiłków m.in.: stół roboczy, sztućce, zastawę stołową, osuszacze powietrza i lampy sufitowe.