Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!

Realizacja programu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC), Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).
Projekt o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/0166/FERC.02.02-CS.01-0001/23/2024.
Wniosek o powierzenie grantu złożony został 9 listopada 2023 r. , zaakceptowany 19 stycznia 2024 r., a umowę podpisano 26 marca 2024 r. Okres realizacji projektu do 30.06.2026 r.
Celem projektu jest zwiększenie stopnia cyfryzacji gminy Sulechów w zakresie cyberbezpieczeństwa.
Efektem realizacji projektu jest wzmocnienie odporności oraz zdolności do skutecznego zapobiegania i reagowania na incydenty w systemach informatycznych.
Realizacja objęła Urząd Miejski w Sulechowie i sulechowskie jednostki organizacyjne - Centrum Usług Wspólnych oraz Ośrodek Pomocy Społecznej.
Wykonano trzy zadania:
Zadanie 1 – Wzmocnienie potencjału organizacyjnego (obszar organizacyjny).
Zadanie 2 – Wzmocnienie potencjału kompetencji kadr (obszar kompetencyjny).
Zadanie 3 – Wzmocnienie potencjału technicznego (obszar techniczny).
Grupy docelowe: Urząd Miejski Sulechów, Centrum Usług Wzajemnych, Ośrodek Pomocy Społecznej w Sulechowie oraz pracownicy tych jednostek.
#Fundusze #Fundusze Europejskie
Wartość projektu: 792 685,90 zł
Wysokość wkładu z Funduszy Europejskich 737 197,00 zł (Unia Europejska 619 246,20 zł, Budżet Państwa 117 961,70 zł)
Wkład własny 55 488,00 zł

